KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016479
nr 1301 6479
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OA, omkring 1900, Stilleben. Olja på duk, 49x27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:29:44
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)